Kormányinfó percről percre

Fél egy előtt nem sokkal véget ért a csütörtöki kormányinfó. Bejelentették, hogy a múlt héten elfogadott 5,3 milliárd forintos támogatási keretet után újabb 2,12 milliárd forintos támogatást különített el a kormány Kormányinfó: mégis lehet majd az orvosoknak magánpraxisuk is 2020. november elsejével 20 százalékkal, 2022. január 1-jével további 30 százalékkal emelik az ápolók bérét - közölte a csütörtöki kormányinfón Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter

kormányinfó - Infostart

1. dannyian az egészségünkért
  2. Percről percre. 0 új hír érkezett kattints a frissítéshez. 10:54. Kormányinfó: Újabb szigorítások jönnek Magyarországon?. 10:45. Elrendelték Madrid és környékének lezárását a növekvő fertőzésszám miatt
  3. iszterelnök már tavaly is bevállalta az év első Kormányinfóját - és idén is ezt a formát választotta, hogy tájékoztassa a közt 2020 főbb csapásirányáról.
  4. Hírek percről percre. A boldogság kulcsa: Margit néni és családja már nem fagyoskodik karácsonykor. Egy Kecskeméten élő, rászoruló család karácsonya válik a szebbé A boldogság kulcsa nyereményjátéknak köszönhetően. A Kecskeméti Médiacentrum és a 30 éves Akker-Plus Kft. közös jótékonysági akciója során ingyen.
  5. iszterelnökkel - kövesse percről percre az Origón. Kovács András. 2019.01.10. 10:24. Megtartják az idei első Kormányinfót, amelynek különlegessége, hogy Orbán Viktor

Jönnek a részletek a május 4-től életbe lépő új szabályokról - Kormányinfó percről percre. Kovács András. 2020.04.30. 10:16. Csütörtökön a Kormányinfón derülnek ki a részletek azon szabályokról, amik május 4-től lesznek érvényesek Magyarországon a koronavírus-járvány alatt 2020.11.04. 13:00 Kormányinfó - kezdünk! Kétnapos kormányülést tartott, illetve tart a kormány, az első napi döntéseket kedd este Orbán Viktor miniszterelnök bejelentette és már meg is jelentek a Magyar Közlönyben; a koronavírus-járvány elleni védekezés új szigorító intézkedéseiről van szó, újra jön a rendkívüli jogrend, az ingyenes parkolás és a. Kormányinfó: elmaradhat a fesztiválszezon, augusztus közepéig tilosak az 500 fő feletti rendezvények. 2020. április 30. 11:48. A magyarok idén inkább nyaraljanak belföldön, a kormány hétfőtől több területi adatot is közöl a fertőzésről, oktatás május végéig biztos nem lesz, még mindig nem tudjuk, hány magyart.

A hétközi kormányülésen eldőlt, mi várható Magyarországon augusztus 15. után. A cél az, hogy szeptember 1-jén elindulhasson a tanév. Gulyás Gergel Kormányinfó hírek Közélet › Kormányinf percről percre. 20.11.19 12:39. Gulyás Gergely kancelláriaminiszter részletesen ismertette, melyik vakcinából mennyit kötött le a kormány, az AstraZeneca vakcinájából 3,2 millió magyar ember lesz beoltható, de egyéb oltások is rendelkezésre állnak, nem beszélve a kínai és. Forma-1 percről percre címke oldala az ORIGO-n. Kapcsolódó cikkek, videók, képgalériák

Kormányinfó - élőben az Indexen - A csütörtöki kormányinfó percről percre. Index- 20.12.03 10:15Belföld. Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő sajtótájékoztatójáról jelentkezünk. Villámhír Érdekel Sorskérdés a migráció, elismerés jár a nyugaton dolgozó magyaroknak, a rabszolgatörvény sikert hoz: testben ugyan nem lehetett jelen az Azonnali Orbán Viktor év eleji sajtótájékoztatóján, de lélekben ott voltunk. Percről percre követtük a hagyományteremtő év eleji miniszterelnöki sajtótájékoztatót Kormányinfó: Gulyás elmondta a véleményét Borkai alkalmasságáról. Kedd délután ismét Kormányinfó. Kövesse velünk percről percre Ne maradj le a legfontosabb eseményekről, a Pénzcentrum percről percre közvetít a koronavírus-járvány elleni harc aktuális állásáról, és az egészségügyi válság gazdasági hatásairól.2020.05.02 07:31Percről percre: a legfontosabb hírek a koronavírus-járványról május 2-ánNe maradj le a legfontosabb eseményekről, a Pénzcentrum percről percre közvetít a. Havonta egyszer kell a képviselők kérdései elé állni a miniszterelnöknek, ahogy eddig, ezután is élő videóval és percről percre szöveges közvetítéssel jelentkezünk ezekről az eseményekre. A Mérce cikkeit ingyen olvashatjátok, videóinkat ingyen nézhetitek, ám előállításuk pénzbe kerül

Jönnek a részletek a május 4-től életbe lépő új szabályokról - Kormányinfó percről percre Kovács András 2020.04.30., 10:16 Csütörtökön a Kormányinfón derülnek ki a részletek azon szabályokról, amik május 4-től lesznek érvényesek Magyarországon a koronavírus-járvány alatt Percről percre: bejelentések az érettségiről a kormányinfón. Véget ért a kormányinfó. Köszönjük kitartó figyelmüket! Rögvest jön az operatív törzs tájékoztatója. 2020.04.16. 12:13. Miért nem kérdezhet minden orgánum az operatív törzs tájékoztatóin, miért hallgatnak, mint több minisztérium? Mi a helyzet a.

kormányinfó Gulyás Gergely koronavírus-járvány átfertőzöttség Miniszterelnökséget vezető miniszter kormányülés. percről percre. 14:22. Tovább fejlődött a város a koronavírus-járvány ellenére is. 12:03. Róna Tamás főrabbi az újonnan alakult zsidó imaegylet elnöke Orbán Viktor válaszolt, de persze nem mindenkinek - Kormányinfó percről percre Szerző: Katona Mariann | 2019. január 10., 13:00 | Belföld Legutóbb ennyi jutott

Index - Belföld - A szombati kormányinfó percről percre az

Kormányinfó - élőben az Indexen - A csütörtöki kormányinfó percről percre Index.hu (2020. december 03. 10:15) Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő sajtótájékoztatójáról jelentkezünk Kormányinfó: jelentős ügyekben döntött a kormány - percről percre Written by Hírek. Share Tweet Pin it Email WhatsApp. 2020.08.06. 10:42 Józan belátás. Gulyás Gergely: a közeli adriai és a balti államok kivételével mindenhová kockázatos utazni, mindenki legyen óvatos A csütörtöki kormányinfó percről percre - A csütörtöki kormányinfó percről percre A legfontosabb tegnapi kormányzati döntéseket Gulyás Gergely ismertette. A Miniszterelnökséget vezető miniszter arról beszélt, hogy a járványügyi készültség van Magyarországon, az első csatát megnyertük, de mindaddig, amíg nincs. Mutatjuk a legfrissebb kormányzati döntéseket a koronavírus-járványban - Kormányinfó percről percre Itthon 2020.04.23, 10:51 Csütörtökön Kormányinfó keretében ismerhetjük meg a legújabb kormányzati döntéseket

Határzár és más őszi szigorítások - Kormányinfó percről percre 2020. augusztus 28. mazsi belföld , Gulyás Gergely , határzár , kormányinfó , koronavírus A kormány ezen a héten pénteken ült össze, hogy bejelentse a gyorsan romló járványszámok miatt kényszerűvé vált szigorításokat A csütörtöki kormányinfó percről percre - A csütörtöki kormányinfó percről percre Written by Hírek. Share Tweet Pin it Email WhatsApp. A legfontosabb tegnapi kormányzati döntéseket Gulyás Gergely ismertette. A Miniszterelnökséget vezető miniszter arról beszélt, hogy a járványügyi készültség van Magyarországon, az. The u/hirzilla community on Reddit. Reddit gives you the best of the internet in one place Percről percre frissítés. kormányinfó fidesz publicisztika. Apr. 27, 2017. pinkphilologist-blog hat diesen Eintrag von pinkphilologist-blog gerebloggt und das hinzugefügt

Koronavírus: Rendkívüli kormányinfó ÉLŐ-ben! (Percről-percre

Kormányinfó - percről percre - Nemzeti

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő sajtótájékoztatójáról jelentkezünk Orbán átalakítja a kormány működését, két kabinet jön létre - Kormányinfó percről percre. hirdetés . 2016-07-07 14:06:34. 10 komment. Spirk József. hirdetés . Lázár János katonai bejelentésekkel kezdte a szokásos csütörtöki Kormányinfót. A kormány nevében az elhunyt tűzszerészek családtagjainak nyilvánított. Listen to 20200709 - A Csütörtöki Kormányinfó Percről Percre and 2,172 more episodes by News On Huffduffer, free! No signup or install needed. BREAKING: CRAZY Conspiracist Sidney Powell DROPPED From Trump Legal Team. Kinderpsychologe über Ein-Freund-Regel: Erwachsene Probleme auf erwachsener Ebene lösen A legújabb kormányzati döntések - percről percre a Kormányinfóról Origo 2020.06.25., 08:21 Szentkirályi Alexandra és Gulyás Gergely tartja meg a szokásos Kormányinfót

Kormányinfo - percről percre - Nemzeti

Egyre többet tudunk a vakcinákról, szükség is lesz rájuk. Ahogy levegőre is, de az a maszk mögött is van. Minden szerdai hír a koronavírus-járvány.. Kormányinfó: így áll helyre nyáron az élet - bejelentések percről percre. A szerdai egész napos kormányülésen döntések születtek további járványügyi lazításokról, illetve azok ütemezéséről Híreink percről percre. 2020. december 15. 16:28 MTI. Ausztriában meghosszabbítják az iskolai téli szünetet a koronavírus miatt. A tanítás újrakezdése előtt tesztelni szeretnék a pedagógusokat és a diákokat is. 2020. december 15. 16:25 MTI Kormányinfó percről percre - Gulyás Gergely kiáll a szigorítások részleteivel. A kétnapos kormányülés hajrájában állt újságírók elé a kancelláriaminiszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. A járványadatok mindenki számára ismertek, a rájuk adott, még csak fél napos kormányzati válasz fél napos, az új.

Magyar kormányinfó a járványügyi akciótervről... 2020. április 4. szombat - 11:21. Megosztás Percről percre. 0 új hír érkezett kattints a frissítéshez. 13:15. Emelkedett a munkanélküliségi ráta Nagy-Britanniában. Emelkedett a nyáron a nagy-britanniai munkanélküliségi ráta. A brit statisztikai hivatal (ONS) keddi. Néhány napja tudjuk, hogy Magyarország terápiás készítmény kifejlesztésével is harcba száll az új koronavírussal szemben. Az állami pályázati forrásból támogatott konzorcium célja egy olyan gyógyszer létrehozása, amely a fertőzöttek szervezetében semlegesíti a vírust. A legnevesebb hazai kutatóintézetekből álló konzorciumot az Eötvös Loránd Tudományegyetem. Kövesse a 145. kormányinfó történéseit percről percre a Magyar Hanggal! 15:47: Gulyás nem erősítette meg, hogy Magyarország Törökországtól vásárol harci járműveket. Hozzátette: haderőfejlesztésben vannak olyan döntések, amelyeket nem lehet nyilvánosságra hozni A kormány sajnálja, de a lovagkereszt olyan, mint a választási eredmény - Kormányinfó percről percre . hirdetés . 2016-08-25 16:01:33. 11 komment. NOL

Több száz koncertet támogat a kormány, hogy megmentse a könnyűzenét Maradnak a korlátozások a zenés-táncos rendezvényekre Gulyás: A stadionokban az alkoholfogyasztás, az alkoholárusítás tilo Úgy tűnik, már márciusban megszűnhet 30-40 ezer álláshely, az április pedig még rosszabb lehet, ezért csak az a kérdés, hány százezres lesz a munkanélküliség - mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtöki online sajtótájékoztatóján. A tárcavezető hangsúlyozta: tömegesen kell munkahelyeket teremteni a járvány lefutása után

kormányinfó 24.h

Kormányinfó hvg.h

Nagy nap a mai, újságírók kérdezhetik Orbán Viktort - Kormányinfó percről percre « Mérce. Évente egyszer van alkalom arra, hogy a sajtó (mármint nem csak a kormánypropaganda) kérdezhesse Orbán Viktor miniszterelnököt. Ez a nap a mai, mi pedig percről percre követjük az eseményeket Ettől függetlenül természetesen lapunk is követte élőben a sajtótájékoztatót, és a percről percre tudósításunk után összefoglaltuk az elhangzottakat, illetve az ellenzéki pártok reakcióit. Orbán Viktor válaszolt, de persze nem mindenkinek - kormányinfó percről percre | Magyar Han Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint a koronavírus-járvány miatt újabb szigorítások jöhetnek a napokban. Szeptember elsejétől a jelenleginél szigorúbb szabályt kell alkalmazni a külföldi utazásokra a koronavírus-járvány miatt, ezekre a jövő heti kormányülésen tesz javaslatot az operatív törzs - jelentette be Gulyás Gergely. Jönnek a részletek a május 4-től életbe lépő új szabályokról - Kormányinfó percről percre Itthon 2020.04.30, 10:16 Csütörtökön a Kormányinfón derülnek ki a részletek azon szabályokról, amik május 4-től lesznek érvényesek Magyarországon a koronavírus-járvány alatt

Itthon: Kormányinfó: CEU-tól Orbánig - percről percre hvg

1. Legfrissebb híreink. 14:10 Otthagyja az ATV-t a műsorvezető: személyi konfliktus az indoklás; 14:04 Gyászol a szerbiai labdarúgás: tragikus hirtelenséggel elhunyt Szabó Zoltán; 13:55 Jogi lépéseket terveznek Michael Jackson ügyvédei az HBO ellen; 13:48 Európában napokon belül megkezdődhet a koronavírus elleni oltások beadása: hamarabb megkapja az engedélyt a Pfizer-vakcin
  2. Magyarország Kormány
  3. Koronavírus: Rendkívüli kormányinfó ÉLŐ-ben! (Percről-percre) A Fidesz tönkre akarja vágni a Klubrádiót is?! Rendkívüli hír: 718 fő fertőzött beteget regisztráltak Magyarországon 24 óra alatt Hivatalosan is létrejött a Szoptatást Támogató Nemzeti Bizottság - adta hírül az Emberi Erőforrások Minisztériuma 2020.
  4. iszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő. A legfontosabb infókat élő tudósítás formájában hozzuk
  5. iszterelnök a Karmelita kolostorban fogadta Alekszej Lihacsovot, a Roszatom orosz á
  6. Kormányinfó: a kormány nyitott a budapesti élet újraindítására - percről percre
  7. April 16, 2020 Index - Belföld - Gulyás: Szombattól újabb egy hétre meghosszabbítják a kijárási korlátozásokat, az önkormányzatok rendszeres hétvégi jogkört kapnak - A csütörtöki online kormányinfó percről percre

FRISS MAI HÍREK! - az összes mai hír időrendben >> Hírstar

Kormányinfó - február 8. Sajtótájékoztatót tartott pénteken Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Hollik István kormányszóvivő Mit, miért tesz a kormány? címmel. Cikkünk helyszíni tudósítónk közvetítésével percről percre frissült Percről percre: A csütörtöki kormányinfó percről percre. Adóguruat-Ausztriai adóvisszatérítés, üzleti tanácsok. Június 20. · A mai nap szoljón az APÁK-ról. Akár ingáznak, akár Ausztriában, vagy Német országban dolgoznak, vagy épp itthon vannak velünk Kormányinfó: jelentős ügyekben döntött a kormány - percről percre Belföld augusztus 6. 10:45 infostart.hu Spanyolországot zöldről sárgára változtatja a kormány Vége a nyárnak, itt a Kormányinfó! - Percről percre. hvg.hu. access_time2017. augusztus 31., 13:36 comment5 hozzászólás. A strandlabda még pattan egyet a fövenyen, még serceg a hekk az olajban, de Lázár János és Kovács Zoltán megjelenése már jelzi: vége a nyárnak. Konstansan növekvő árú vizes-vb, egykor a közlekedésre.

kormányinfó élő LAPZÁRTA - Orbán Viktor kormányinfója: 93 Likes: 93 Dislikes: 10,225 views views: 74.6K followers: News & Politics: Upload TimePublished on 10 Jan 201 kormányinfó élő CSÖRTE - Kinek ad interjút Orbán Viktor? 247 Likes: 247 Dislikes: 29,122 views views: 74.6K followers: News & Politics: Upload TimePublished on 10 Jan 201

Két óráig válaszolt Orbán újságírói kérdésekre, olvasd

Koronavírus: Rendkívüli kormányinfó ÉLŐ-ben! (Percről-percre) Belföld ma 10:25 olkt.net. Folyamatosan frissülő cikk. Folyamatosan nő a koronavírusos emberek száma Magyarországon, pénteken 718 új fertőzöttet jelentettek be Kormányinfó - élőben az Indexen - A csütörtöki kormányinfó percről percre. Index. access_timema, 10:16 comment0 hozzászólás. Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő sajtótájékoztatójáról jelentkezünk Kormányinfó: ezt a döntést hozta szerdán a kormány a járvánnyal kapcsolatban Schobert Norbi oldalán percről percre fogynak a lájkolók - Fogynak, ééérted! Durva vádakkal támadták be Ördög Nórát: így reagált a kemény szavakra a műsorvezetőnő - fotó.

Nyilatkozat. A koronavirus.hu oldal célja ellenőrzött, hiteles információk összegyűjtése a koronavírus-járvánnyal kapcsolatban. Oldalunk nem azonos a Miniszterelnöki Kabinetiroda (1014 Budapest, Színház utca 1.) által kiadott, www.koronavirus.gov.hu internetes honlappal. Bővebb információ 20200709 - A csütörtöki kormányinfó percről percre. Huffduffed by villain on July 10th, 2020. Subscribe. Subscribe to a podcast posssibly related to 20200709 - A csütörtöki kormányinfó percről percre..

Koronavírus - gov.h

hír tv terc Kormányinfó (2019-09-12) - HÍR TV: 53 Likes: 53 Dislikes budapest hajó,hírek a nagyvilágból,tv8 yayın akışı star,tv akışı,hírek magyarországról,hírek budapest percről percre,hírek kapuvár,tv plus,hír tv sajtoklub,politika faizi nedir,hírek siófok,hírek bbc,tv üniteleri,hírek mti,hír tv bayer show. Határzár, Vida, népszavazás: Kormányinfó Folyamatosan frissülő hírek! A kormány szerint az év végéig 300 ezer menekült is átlépheti a határt. A miniszterelnök nem fogadta el a NAV elnökének lemondását, vasárnapi zárva tartás ügyében állnak a népszavazás elé. Lázár János tájékoztat, kövesse itt percről percre Újabb intézkedésekről döntött a kormány - Kormányinfó percről percre (Infostart.hu - Belföld) A Fidesz támogatottsága ismét a járvány előtti szinten van (Infostart.hu - Belföld) Nem hozott új intézkedést a kormány, a jövő héten tárgyalnak újra erről (Portfolio.hu Újabb intézkedésekről döntött a kormány - Kormányinfó percről percre Izrael az elmúlt 24 óra tükrében - napi összefoglaló - 26/11 Az Egészségügyi Minisztérium ma

Kormányinfó: Újabb szigorítások jönnek Magyarországon

Nagy nap a mai, újságírók kérdezhetik Orbán Viktort

Kormányinfó élőben 2020.04.23. Hírek Hírek Percről percre új bejegyzést írt: Bristolban a tüntetők ledöntötték és a folyóba dobták egy rabszolgatartó szobrát 2020.06.07 2 nap, 19 óra óta · Gábor Göndör új bejegyzést írt:. 8:22 Véget ért a közgyűlés. 8:19 Oroján Sándor szót kért, de nem kapott. Kifogásolta, hogy a vádaskodásra nem reagálhatnak 8:16 Mirkóczki szerint botrányt keltett a Fidesz-KDNP frakció, hozzátette - belső vizsgálatot indított a hivatalban. 8:13 Méltányosságot kért az önkormányzat, hogy ne kelljen visszafizetni az összeget. 8:07 A két szervizút és a kerékpáros. A mai Kormányinfó a szürkeségével okozott csalódást, keserű fickót pedig a hosszúságával csinált belőlem, így ezzel búcsúzom:Update: A számot meghallva Lázár mester egyből véget vetett a bulinak! A zene hatalmába vetett hittel búcsúzom attól, amiről úgy érzem, hogy életem utolsó percről-percre Kormányinfója volt Kilenckor elindult az idei magyarérettségi, középszinten az első feladatlapot már kiosztották- tudósítja percről-percre az olvasókat az eduline.hu A könyvek történetéről, olvasásról és a kódexekről kaptak szövegértési feladatot a középszinten vizsgázók az idei magyarérettségi első részében - a vizsgázóknak először értelmezniük kell a kétoldalas.

Hírek percről percre HIROS

Percről percre követhetjük a koronavírus terjedését. Kínában a fertőzöttek száma hétfő estig elérte a 4535-öt, míg a halálos áldozatok száma 106-ra nőtt. Kormányinfó: mégis lehetnek koncertek. RIPOST Bár a veszélyhelyzet alatt a zenés, táncos rendezvények nem nyithatnak ki,. Index - Kultúr - Percről percre a Beethoven-nap - Percről percre 10:04 - index Index - Tech-Tudomány - Hidrogéntermelő algákat alkottak 10:04 - portfolio Elkezdődött: a legnagyobb építőipari kivitelezők digitalizációra hívták fel beszállítóikat - Portfolio.hu 10:00 - Nap Több száz koncertet támogat a kormány, hogy megmentse a könnyűzenét - A csütörtöki kormányinfó percről percre. Posted 2020-08-06, Index. Újságírói kérdésre Gulyás azt is elmondta, hogy tárgyalnak a Bankszövetséggel a hitelmoratórium meghosszabbításáról, de még nincsenek konkrétumok.. Hírek. Kormányinfó: szeptemberre senki ne szervezzen külföldi nyaralást! Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint a koronavírus-járvány miatt újabb szigorítások jöhetnek a napokban

Kormányinfó Orbán Viktor miniszterelnökkel - kövesse

1. A közgyűlést itt percről percre, itt pedig élőképben Élőképes közvetítés a szombathelyi közgyűlésről October 29. 08:51 közvetítjük. Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk vagy küldjön róla fotót, akár névtelenül is facebook messengeren ide kattintva vagy emailben: jelentem@nyugat.h
  2. iszter és Kovács Zoltán számol be. 3. Nagy tűz Budapesten Több gázpalackot kihoztak az ingatlanból a tűzoltók. 4
  3. Kormányinfó: bejelentések a járványügyi intézkedésekről - percről percre. infostart.hu. Figyelem, visszaköltözik eredeti helyére az egyik Volánbusz-állomás. infostart.hu. Hétfőig lehet jelentkezni a Családbarát munkahely pályázatra. infostart.hu

Jönnek a részletek a május 4-től életbe lépő új

Kormányinfó: A börtönbiznisz ipari méretű visszaélés. Bemutatkozott a Kormányinfón Szentkirályi Alexandra. Az új kormányszóvivő Hollik Istvánt váltja ezen a poszton Tartsanak velünk - percről percre! 2020.08.06. 10:40 Számok. Gulyás Gergely: a helyzet sajnos Európában romlik, van, ahol elég drámai számok is vannak, erre jutott a kormány. Éppen ezért egy ország esetében (Spanyolország) úgy döntöttünk, hogy zöldről sárgára vált Spanyolország **21.20** Irány Hegyeshalom** A kormány felajánlja, hogy ma éjszaka az M1-esről és a Keletitől buszokkal az osztrák határra, ideiglenes tartózkodási pontra szállítja az ott lévőket. Mivel nem ismerjük az osztrákok elképzeléseit, ezért nem tudhatjuk, hogy beengedik-e ezeket az embereket Ausztriába, mondta Lázár János

Kormányinfó - Gulyás Gergely kiállt a szigorítások

Gulyás Gergely: Megszüntetjük a tranzitzónákat - A csütörtöki kormányinfó percről percre. Posted 2020-05-21, Index. Konkrét döntés nincs, elvi szándéknyilatkozatról van szó, válaszolta Gulyás arra a kérdésre, amely azt firtatta, hogy új stadion épülhet-e Pécsen.. 21:40 Jön a költségvetés zárószavazása. Kiderül, hogy 34 millióval lépték túl a keretet, Molnár bejelenti, hogy 35 millió érkezett a városhoz egy korábbi banki tranzakció következtében. Így mehet, de innentől kezdve semmi tartalék nincs a költségvetésben

Index - Belföld - A csütörtöki kormányinfó percről percre

kormányinfó - azonnal

Itthon: Kormányinfó: CEU-tól Orbánig - percről percre | hvgIndex - Belföld - Orbán elmondta a beszámolóját, jönnek aIndex - Belföld - A polgármesterek nem rendelhetnek el